Praca: Konsultant Call Center ds. rejestracji badań medycznych

Konsultant Call Center ds. rejestracji badań medycznych
Miejsce pracy: Gdańsk
Spółka Medyczna zajmująca się profilaktyką nowotworową.

Zadania:
  • Rejestracja pacjentek na bezpłatne badania mammograficzne.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność oraz punktualność.
Oferujemy:
  • Praca nie dotyczy sprzedaży produktów i usług.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.
  • Stawka godzinowa 14,50 PLN Brutto.
  • Premia za efekty pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/konsultant-call-center-ds-rejestracji-badan-medycznych_2036340.html