Praca: Spedytor międzynarodowy

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów
na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo.

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży TSL prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 44/03/2018
Zakres zadań :
  • Obsługa klientów w zakresie organizacji transportu międzynarodowego
  • Rozwijanie bazy klientów i przewoźników oraz dbanie o dobre relacje
  • Zarządzanie ryzykiem – identyfikacja, ocena ryzyka i rezultatów działań, działania prewencyjne
  • Rozliczenia finansowe oraz obsługę dokumentacji operacyjnej
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług
Szukamy osoby, która:
  • Posiada praktyczne doświadczenie w organizacji transportu i spedycji zleceń międzynarodowych – minimum 2 lata
  • Zna język angielski w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • Potrafi obsługiwać Pakiet Office (Microsoft Excel, Word, Outlook)
  • Jest decyzyjna
  • Potrafi pracować pod presją czasu
  • Szuka nowych wyzwań i nieszablonowych rozwiązań
  • Jest zorganizowana i samodzielna w działaniu
  • Potrafi pracować w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/spedytor-miedzynarodowy_1930155.html
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).