Praca: Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Cukiernik
Miejsce pracy: Zblewo
Numer: StPr/19/1227
OBOWIĄZKI:
wypiek ciast
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Zblewo


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty



Customer Service Representative with Spanish or German

For our client we are looking for Candidates for the position of Customer Service Representative with Spanish or German. As...

Nauczyciel geografii

Nauka geografii w szkole podstawowej Wymagania konieczne:Zawód: Nauczyciel geografiiWykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Nauczyciel przedszkola

praca w oddziale przedszkolnymWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel oddziału...

Nauczyciel nauczania początkowego

nauczyciel realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczneWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek:...


?>