Praca: Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Czersk
Numer: StPr/19/1094
OBOWIĄZKI:

edukacja przedszkolna

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: doświadczenie mile widziane


Wymagania inne:

2019.KR

Miejsce pracy:

Czersk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty



Customer Service Representative with Spanish or German

For our client we are looking for Candidates for the position of Customer Service Representative with Spanish or German. As...

Nauczyciel geografii

Nauka geografii w szkole podstawowej Wymagania konieczne:Zawód: Nauczyciel geografiiWykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Nauczyciel przedszkola

praca w oddziale przedszkolnymWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel oddziału...

Nauczyciel nauczania początkowego

nauczyciel realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczneWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek:...


?>