Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Żelistrzewo
Numer: StPr/19.0064
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Żelistrzewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zobacz najnowsze oferty

Inspektor zakładów górniczych

Warunki pracy- praca w terenie,- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),- szkodliwe i uciążliwe czynniki pracy (hałas, wibracje,...

Kucharz

sporządzanie potrawWymagania konieczne:Zawód: Kucharz*Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:doświadczenie wymagane

Kucharz

sporządzanie potrawWymagania konieczne:Zawód: Kucharz*Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:wymagane doświadczenie

Kosmetyczka

- Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ - Organizowanie stanowiska pracy - Diagnozowanie skóry - Dobieranie preparatów i narzędzi -...