Praca: Specjalista

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku
Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 33519

Warunki pracy

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 7;15 – 15;15,
- praca w siedzibie urzędu oraz sporadyczne wyjazdy w teren,
- praca przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie,
- bariery architektoniczne związane z poruszaniem się po budynku, schody, brak windy,
brak odpowiedniej szerokości drzwi, brak odpowiednio dostosowanych toalet,
- stabilna i ciekawa praca,
- regularne wypłacanie wynagrodzenia,
- dodatek stażowy,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne,
- nagrody w zależności od wyników pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wsparcie na etapie wdrażania do pracy,
- pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, dopłata do działalności kulturalno -
oświatowej lub sportowo - rekreacyjnej.

Zakres zadań

  • wykonywanie ocen i analiz w zakresie monitoringu powietrza, opracowywanie wyników badań monitoringowych, komentowanie wyników badań,
  • prowadzenie baz danych zawierających wyniki monitoringu i charakterystyki sieci pomiarowych. Weryfikacja danych uzyskanych od wykonawców badań.
  • udzielanie informacji o środowiska i jego ochronie w zakresie posiadanych danych z badań monitoringowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów i aktów prawnych związanych z monitoringiem środowiska,
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista_2070414.html