Dajesz pracę w Malborku? Dostaniesz ulgę podatkową od nieruchomości

Zakładanie własnej działalności gospodarczej wiąże się nie tylko z niepewnością w wielu aspektach. Duża konkurencja, niepewność rynku, nieprecyzyjnie wskazani klienci docelowi, nietrafienie z produktem / usługą, przesycenie rynku – to zaledwie niektóre kwestie, które spędzają sen z powiek przedsiębiorcom. Ale chyba najważniejszą kwestią, która stale budzi wątpliwości są finanse. Właścicielom firm, w końcu zależy głównie na zysku w czystej postaci. Powszechne opinie dotyczące horrendalne koszty prowadzenia własnej działalności, potrafią skutecznie zabić przedsiębiorczość u wielu osób, dla których pozostaje jedynie praca w Malborku na etacie.

Żeby zachęcić osoby wahające się czy założyć własną firmę oraz odciążyć i tak już obciążonych przedsiębiorców Rada Miasta Malborka podjęła dwie ustawy, mające na celu zwolnienie z podatku od nieruchomości. Władzom miasta szczególnie zależy na ułatwienie dla nowych inwestorów, którzy zakładając nową firmę, tworzą nowe miejsca pracy dla mieszkańców Malborka.

Inicjatywa wydaje się nieść korzyści nie tylko dla właścicieli firm, których działalność będzie wiązała się z niższymi kosztami. Więcej ofert pracy w Malborku, to również zwiększenie aktywizacji zawodowej mieszkańców, zmniejszenie bezrobocia oraz rozwój gospodarczy regionu.

Oznaczone , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *